PTF65120R00BYEK Vishay /Dale
  • More about PTF65120R00BYEK Vishay /Dale
    PTF65120R00BYEK Vishay /Dale
    PTF65120R00BYEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF65120R00BYEK is described as RES 120 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE