CW02B8K200JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW02B8K200JE12HS Vishay /Dale
    CW02B8K200JE12HS Vishay /Dale
    CW02B8K200JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B8K200JE12HS is described as RES 8.2K OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.