CW02B4K700JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW02B4K700JE12HS Vishay /Dale
    CW02B4K700JE12HS Vishay /Dale
    CW02B4K700JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B4K700JE12HS is described as RES 4.7K OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL