CW02B43R00JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW02B43R00JE12HS Vishay /Dale
    CW02B43R00JE12HS Vishay /Dale
    CW02B43R00JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B43R00JE12HS is described as RES 43 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK