CW02B33R00JE12HE Vishay /Dale
  • More about CW02B33R00JE12HE Vishay /Dale
    CW02B33R00JE12HE Vishay /Dale
    CW02B33R00JE12HE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B33R00JE12HE is described as RES 33 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.