CW02B22R00JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW02B22R00JE12HS Vishay /Dale
    CW02B22R00JE12HS Vishay /Dale
    CW02B22R00JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B22R00JE12HS is described as RES 22 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK