CW02B180R0JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW02B180R0JE12HS Vishay /Dale
    CW02B180R0JE12HS Vishay /Dale
    CW02B180R0JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B180R0JE12HS is described as RES 180 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A