CW010R6190JE123 Vishay /Dale
  • More about CW010R6190JE123 Vishay /Dale
    CW010R6190JE123 Vishay /Dale
    CW010R6190JE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R6190JE123 is described as RES 0.619 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE