CW010R5500KE12 Vishay /Dale
  • More about CW010R5500KE12 Vishay /Dale
    CW010R5500KE12 Vishay /Dale
    CW010R5500KE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R5500KE12 is described as RES 0.55 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X