CW010R5100JE73 Vishay /Dale
  • More about CW010R5100JE73 Vishay /Dale
    CW010R5100JE73 Vishay /Dale
    CW010R5100JE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R5100JE73 is described as RES 0.51 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.