CW010R5000KE123 Vishay /Dale
  • More about CW010R5000KE123 Vishay /Dale
    CW010R5000KE123 Vishay /Dale
    CW010R5000KE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R5000KE123 is described as RES 0.5 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB