CW010R2700JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW010R2700JE12HS Vishay /Dale
    CW010R2700JE12HS Vishay /Dale
    CW010R2700JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R2700JE12HS is described as RES 0.27 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.