CW01095K20KE12 Vishay /Dale
  • More about CW01095K20KE12 Vishay /Dale
    CW01095K20KE12 Vishay /Dale
    CW01095K20KE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01095K20KE12 is described as RES 95.2K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM