CW0108R500KE123 Vishay /Dale
  • More about CW0108R500KE123 Vishay /Dale
    CW0108R500KE123 Vishay /Dale
    CW0108R500KE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0108R500KE123 is described as RES 8.5 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"