CW010700R0JE12 Vishay /Dale
  • More about CW010700R0JE12 Vishay /Dale
    CW010700R0JE12 Vishay /Dale
    CW010700R0JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010700R0JE12 is described as RES 700 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F