CW0106R000JE123 Vishay /Dale
  • More about CW0106R000JE123 Vishay /Dale
    CW0106R000JE123 Vishay /Dale
    CW0106R000JE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0106R000JE123 is described as RES 6 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V