CW0105R000KE123 Vishay /Dale
  • More about CW0105R000KE123 Vishay /Dale
    CW0105R000KE123 Vishay /Dale
    CW0105R000KE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0105R000KE123 is described as RES 5 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V