CW01058K50JE12 Vishay /Dale
  • More about CW01058K50JE12 Vishay /Dale
    CW01058K50JE12 Vishay /Dale
    CW01058K50JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01058K50JE12 is described as RES 58.5K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"