CW01057K00KE12 Vishay /Dale
  • More about CW01057K00KE12 Vishay /Dale
    CW01057K00KE12 Vishay /Dale
    CW01057K00KE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01057K00KE12 is described as RES 57K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"