CW010560R0JE12 Vishay /Dale
  • More about CW010560R0JE12 Vishay /Dale
    CW010560R0JE12 Vishay /Dale
    CW010560R0JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010560R0JE12 is described as RES 560 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.