CW01055R00KE123 Vishay /Dale
  • More about CW01055R00KE123 Vishay /Dale
    CW01055R00KE123 Vishay /Dale
    CW01055R00KE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01055R00KE123 is described as RES 55 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"