CW0103R300JS67 Vishay /Dale
  • More about CW0103R300JS67 Vishay /Dale
    CW0103R300JS67 Vishay /Dale
    CW0103R300JS67 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0103R300JS67 is described as RES 3.3 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.