CW0103R000JE73HS Vishay /Dale
  • More about CW0103R000JE73HS Vishay /Dale
    CW0103R000JE73HS Vishay /Dale
    CW0103R000JE73HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0103R000JE73HS is described as RES 3 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"