CW01033K00JB12 Vishay /Dale
  • More about CW01033K00JB12 Vishay /Dale
    CW01033K00JB12 Vishay /Dale
    CW01033K00JB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01033K00JB12 is described as RES 33K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK