CW01032K50JE123 Vishay /Dale
  • More about CW01032K50JE123 Vishay /Dale
    CW01032K50JE123 Vishay /Dale
    CW01032K50JE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01032K50JE123 is described as RES 32.5K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM