CW010300R0JE73HE Vishay /Dale
  • More about CW010300R0JE73HE Vishay /Dale
    CW010300R0JE73HE Vishay /Dale
    CW010300R0JE73HE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010300R0JE73HE is described as RES 300 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM