CW010300R0JE12HS Vishay /Dale
  • More about CW010300R0JE12HS Vishay /Dale
    CW010300R0JE12HS Vishay /Dale
    CW010300R0JE12HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010300R0JE12HS is described as RES 300 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK