CW010300R0JE123 Vishay /Dale
  • More about CW010300R0JE123 Vishay /Dale
    CW010300R0JE123 Vishay /Dale
    CW010300R0JE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010300R0JE123 is described as RES 300 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS