CW01027K00JB12 Vishay /Dale
  • More about CW01027K00JB12 Vishay /Dale
    CW01027K00JB12 Vishay /Dale
    CW01027K00JB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01027K00JB12 is described as RES 27K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM