CW01022K00JB12 Vishay /Dale
  • More about CW01022K00JB12 Vishay /Dale
    CW01022K00JB12 Vishay /Dale
    CW01022K00JB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01022K00JB12 is described as RES 22K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM