CW010130K0JE123 Vishay /Dale
  • More about CW010130K0JE123 Vishay /Dale
    CW010130K0JE123 Vishay /Dale
    CW010130K0JE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010130K0JE123 is described as RES 130K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.