CW01012K70KE123 Vishay /Dale
  • More about CW01012K70KE123 Vishay /Dale
    CW01012K70KE123 Vishay /Dale
    CW01012K70KE123 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01012K70KE123 is described as RES 12.7K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.