CW01012K50KE12 Vishay /Dale
  • More about CW01012K50KE12 Vishay /Dale
    CW01012K50KE12 Vishay /Dale
    CW01012K50KE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01012K50KE12 is described as RES 12.5K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.