CW01010R00JS67 Vishay /Dale
  • More about CW01010R00JS67 Vishay /Dale
    CW01010R00JS67 Vishay /Dale
    CW01010R00JS67 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01010R00JS67 is described as RES 10 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.