CW005160R0JE12HE Vishay /Dale
  • More about CW005160R0JE12HE Vishay /Dale
    CW005160R0JE12HE Vishay /Dale
    CW005160R0JE12HE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW005160R0JE12HE is described as RES 160 OHM 6.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.