CW00513R00JE12HE Vishay /Dale
  • More about CW00513R00JE12HE Vishay /Dale
    CW00513R00JE12HE Vishay /Dale
    CW00513R00JE12HE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW00513R00JE12HE is described as RES 13 OHM 6.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.