CPL15R0900JB313 Vishay /Dale
  • More about CPL15R0900JB313 Vishay /Dale
    CPL15R0900JB313 Vishay /Dale
    CPL15R0900JB313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL15R0900JB313 is described as RES 0.09 OHM 15W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH