CPL15R0100JB313 Vishay /Dale
  • More about CPL15R0100JB313 Vishay /Dale
    CPL15R0100JB313 Vishay /Dale
    CPL15R0100JB313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL15R0100JB313 is described as RES 0.01 OHM 15W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM