CPL10R0600JB313 Vishay /Dale
  • More about CPL10R0600JB313 Vishay /Dale
    CPL10R0600JB313 Vishay /Dale
    CPL10R0600JB313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL10R0600JB313 is described as RES 0.06 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM