CPCL10R1000JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCL10R1000JB31 Vishay /Dale
    CPCL10R1000JB31 Vishay /Dale
    CPCL10R1000JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCL10R1000JB31 is described as RES 0.1 OHM 10W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.