CPCL10R0150JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCL10R0150JB31 Vishay /Dale
    CPCL10R0150JB31 Vishay /Dale
    CPCL10R0150JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCL10R0150JB31 is described as RES 0.015 OHM 10W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F