CPCF0525K00JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCF0525K00JB31 Vishay /Dale
    CPCF0525K00JB31 Vishay /Dale
    CPCF0525K00JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF0525K00JB31 is described as RES 25K OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM