CPCC1033R00JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC1033R00JB31 Vishay /Dale
    CPCC1033R00JB31 Vishay /Dale
    CPCC1033R00JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC1033R00JB31 is described as RES 33 OHM 10W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.