CPCC10270R0KB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC10270R0KB31 Vishay /Dale
    CPCC10270R0KB31 Vishay /Dale
    CPCC10270R0KB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC10270R0KB31 is described as RES 270 OHM 10W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM