CPCC10270R0JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC10270R0JB31 Vishay /Dale
    CPCC10270R0JB31 Vishay /Dale
    CPCC10270R0JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC10270R0JB31 is described as RES 270 OHM 10W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE