CPCC1024R00KB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC1024R00KB31 Vishay /Dale
    CPCC1024R00KB31 Vishay /Dale
    CPCC1024R00KB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC1024R00KB31 is described as RES 24 OHM 10W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK