CPCC101R500KB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC101R500KB31 Vishay /Dale
    CPCC101R500KB31 Vishay /Dale
    CPCC101R500KB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC101R500KB31 is described as RES 1.5 OHM 10W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.