CPCC05R1500JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC05R1500JB31 Vishay /Dale
    CPCC05R1500JB31 Vishay /Dale
    CPCC05R1500JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC05R1500JB31 is described as RES 0.15 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.