CPCC054R700JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC054R700JB31 Vishay /Dale
    CPCC054R700JB31 Vishay /Dale
    CPCC054R700JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC054R700JB31 is described as RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH