CPCC052R700JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC052R700JB31 Vishay /Dale
    CPCC052R700JB31 Vishay /Dale
    CPCC052R700JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC052R700JB31 is described as RES 2.7 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"